GRADES for RACE 2 (RPP Lockdown events)Just for the record ONLY These where the full Grades for Race 2 of the RPP Lockdown Series -- These have been upgraded for the next race in the series if Lockdown continuesGrades for RPP Chop-off Events - Current for 4/09/21 -- NOW UPDATED!For the latest Grades see--
http://www.nswcycling.com/forum/index.php?topic=112.0A GradeMark Renshaw (TdF)
Ace Windsor (BathurstZwift)
Luke Tuckwell (BathurstZwift)
Craig Hutton (RPP ZwiftTime)
Stuart Renshaw (RPP ZwiftTime)
Tirian McManus (RPP ZwiftTime)
W Hodges (RPP ZwiftTime)
Hobbo0 (RPP ZwiftTime)
S Dunstall (RPP ZwiftTime)
Simon Heppell (Dubbo ZwiftTeam)
Nick North (Ftp estimate)
Cameron Arnold (RPP_Podium)
Craig McAlister (RPP_Podium)
Ryan McDonnell (RPP_Podium)
Kurt Eather (NRS level) Dub
Dylan Eather (NRS level) Dub
Shane Haertsch (100k 300+)
C Lovett (Bath A)
B GradeCal Baker (BathurstZwift)
Luke Gillmer (BathurstZwift)
Karl Addison (BathurstZwift)
Jack Cannon (BathurstZwift)
Jenn Arnold (BathurstZwift)
Kirsten Howard (BathurstZwift)
Stephen Jackson (BathurstZwift)
Troy Eastlake-smith (BathurstZwift)
Cowpat Climber (RPP ZwiftTime)
M Riley (RPP ZwiftTime)
M Cowley (RPP ZwiftTime)
A Giovanetti (RPP ZwiftTime)
T Antechinus (RPP ZwiftTime)
Dave Reece (RPP ZwiftTime)
M Marsh (RPP ZwiftTime)
T Cleasby (RPP ZwiftTime)
Graeme Peadon (Dubbo ZwiftTeam)
Kate Spicer (Dubbo ZwiftTeam)
Neil Diamond (Dubbo ZwiftTeam)
S Bennett (RPP_Podium)
Paul Jones (RPP_Podium)
Ray Thorn (RPP_Podium)
Stuart Jones (ZwiftOct 20-B)
Mark Simons(D2FAdventure) (Bath/Zwift)
Ella Falzarano (?Priv Bx)
Lovey Lovett (?Priv Bx)
Rod Mildner (?221 ave)
C GradeGary Hamer (BathurstZwift)
Geoff Short (BathurstZwift)
Will Lesh (BathurstZwift)
*Belly** (RPP ZwiftTime)
P Wilson (RPP ZwiftTime)
R.RPP (RPP ZwiftTime)
C Morgan (RPP ZwiftTime)
L Renshaw (RPP ZwiftTime)
S Shaw (RPP ZwiftTime)
Dave Huges (RPP ZwiftTime)
Phil McFarland (RPP ZwiftTime)
B Readsled (RPP ZwiftTime)
Jamie R (Cowpat Climbers) (RPP Zwift Time)
Aaron Seaman7958 (Dubbo ZwiftTeam)
Ben OBrien (Dubbo ZwiftTeam)
Dan Stewart (Dubbo ZwiftTeam)
Daniel Richardson (Dubbo ZwiftTeam)
Dave Flemming (Dubbo ZwiftTeam)
Jason Farr (Dubbo ZwiftTeam)
John Curley (Dubbo ZwiftTeam)
Rick Reynolds8237 (Dubbo ZwiftTeam)
Seb Hanscomb (Dubbo ZwiftTeam)
Tim Howlett (Dubbo ZwiftTeam)
Darren Fenton (FTP estimate)
Mick Marshall AHDR (RPP RideTime)
Mick Robbo (RPP_Podium)
Gary Baker (RPP_Podium)
James D (?-Priv - RPP time)
Georgia Farr (?-Priv Dubbo)
L Reynolds (?-Priv - Dub)
Josiah Cooke (New-Zwift/Org)
Adam Young (AHDR) (?Priv 262w15/4win)
Jimmy Leno (?170w)
Jeff Frank (ZwiftPower)
D GradeBec O'Connor (BathurstZwift)
Claire Scott (BathurstZwift)
Glen Carter (BathurstZwift)
Joshua Jackson (BathurstZwift)
Ken Addison (BathurstZwift)
Nicole Purdon (BathurstZwift)
L Wheeler (RPP ZwiftTime)
G Hope (RPP ZwiftTime)
B Evans (RPP ZwiftTime)
C William (RPP ZwiftTime)
T opcat S (RPP ZwiftTime)
J Renshaw (RPP ZwiftTime)
Steve Cox (RPP Zwift Time)
Gary B (Dubbo ZwiftTeam)
Mark Collett (Dubbo ZwiftTeam)
Michael Howlett (Dubbo ZwiftTeam)
tony simic (Dubbo ZwiftTeam)
Michelle Patton (ReGrade)
Alex B (ReGrade)
Mel Thorn (RampTest Zwift)
Graeme Bell (?Priv Bath)
Brooke Tuynman (Bath)
Sam Stringfield (?Level 3)